Po Wrestlemanii fani WWE czekali na kolejne występy Rondy Rousey, która zebrała świetne opinie podczas swojego debiutanckiego występu w ringu wrestlingowym. W trakcie ostatniego miesiąca bierze ona udział w feudzie razem z Natalyą przeciwko Mickie James. Nic jednak nie wskazywało na to, że będziemy widzieli coś więcej od tej zawodniczki aż do SummerSlam, jednak WWE postanowiło nas niesamowicie zaskoczyć.

Dzisiaj federacja WWE poinformowała nas, że obecna mistrzyni Raw Women`s Nia Jax stawie w obronie tytułu właśnie przeciwko Rondzie Rousey. Po tym, jak Nia wygrała tytuł na największej ze scen, nie dostała ona realnej pretendentki, szczególnie, że Alexa Bliss przegrywa ostatnio wszystko, jak popadnie.

Jest to zdecydowanie ogromny szok dla fanów wrestlingu, ale też wielka niewiadoma, co do tego, czy Ronda dostanie już teraz mistrzostwo kobiet. Czy do tego dojdzie?

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany