BREAKING NEWS

Rusev już dziś na Monday Night Raw?

Od dłuższego czasu fani WWE zastanawiają się, co dalej federacja wymyśli dla Ruseva. Nie od dziś wiadomo, że Rusev jest jedną z najbardziej lubianych przez fanów postacią, jednak samo WWE chyba nie potrafi tego wykorzystać. Jakiś czas temu pojawiły się nawet informacje, jakoby Rusev rozpoczął rozmowy z zarządem na temat rozwiązania obecnego kontraktu. Ciężko dziwić się takiej decyzji, ponieważ postać z takim kontaktem z fanami powinna być lepiej promowana i prowadzona.

Odpowiedzią federacji było oczywiście dodanie Ruseva do walki o tytuł United States podczas WrestleManii. Nie wyszło to Rusevowi na dobre, ponieważ nie zdobył tytułu i przegrał walkę o miano pretendenta na ostatnim SmackDown Live.

Podczas dzisiejszego Monday Night Raw rozpocząć się ma Superstar Shake-Up, w którym wiele gwiazd zmieni swój brand. Podczas dzisiejszej czerwonej tygodniówki poznamy osoby, które przejdą na RAW z SmackDown Live, a jutrzejszej nocy stanie się odwrotnie. Tak więc już teraz pojawiły się informacje, że Rusev pojawił się w Hartford, gdzie dziś odbyć się ma RAW. I wiele wskazuje na to, że to właśnie on będzie jedną z osób, które przejdą z niebieskiego brandu do czerwonego. Dodatkowo Rusev dwa dni temu napisał na instagramie Aidena Englisha „Będę za Tobą tęsknił przyjacielu!”, co może oznaczać jego odejście z rosteru SmackDown.

Na dany moment są to jednak tylko spekulacje, a wszystkiego dowiemy się już podczas dzisiejszego Monday Night Raw! Wszystkie najświeższe informacje znajdziecie na naszej stronie podczas trwania samego show!

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Fan Wrestlingu od ponad 14 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

KOMENTARZE

*

*