Samoa Joe był przez lata bardzo pożądanym przez fanów wrestlerem, kiedy to stawał się jedną z największych legend TNA, czy też wcześniej ROH. Jego Heelowa postać powodowała u fanów zachwyt, więc reakcja na jego debiut w NXT podczas Takeover: Unstoppable była ogromna. Z pewnością jest jednym z tych największych transferów do WWE w tym dziesięcioleciu. Oczywiście przy tym zawsze są opinie mówiące o tym, że federacja sprowadza za dużo gwiazd, zamiast sama je kreować w Performance Center.

Joe podczas tournee po Europie został zapytany przez POPCulture.com, co o tym sądzi.

Wiesz czyja to wina, że WWE wykupuje Twoich ulubionych zawodników? Federacji, dla której wrestler pracuje, ponieważ nie są w stanie wystarczająco opłacić swojej gwiazdy. Jeśli przychodzi do Ciebie WWE i proponuje tyle, na ile zasługujesz, po prostu to akceptują. Płaćcie swoim zawodnikom, a nie będą oni odchodzili.

Przy okazji Joe mocno skrytykował wszystkich ludzi, którzy mają pretensje do WWE, jeśli chodzi o tę kwestię.

Na scenie niezależnej jest wiele świetnych wrestlerów, którzy nie dostają wynagrodzeń i jeśli macie problem z tym, że WWE robi z nich bogatych ludzi, to możecie pocałować mnie w tyłek. Ci goście zasługują na to, ponieważ są strasznie utalentowani.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany