Trzy dni temu informowaliśmy, że podczas ostatniego Monday Night RAW Samoa Joe doznał kontuzji stopy, jednak wiele osób twierdziło, że jest to po prostu zabieg storyline’owy. Chris Amann powiedział, że nic więcej nie można było stwierdzić, a fakty wyjawi dopiero rezonans magnetyczny. Nie podano jednak daty, kiedy Joe miałby przejść te badania.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że były mistrz NXT został usunięty z karty marcowego Live Eventu w Nowym Jorku, czyli w słynnym Madison Square Garden (warto też wspomnieć, że podczas tej samej gali odbędzie się walka Brocka Lesnara z Kanem). Tam Joe razem z Johnem Ceną miał otrzymać szansę na zdobycie mistrzostwa Interkontynentalnego w Triple Threat Matchu. Miejsce Samoan Submission Machine zajął jednak The Miz. Może to oznaczać, że kontuzja Samoa Joe jest jednak prawdziwa i WWE chce oszczędzać go przed ewentualnym powrotem, jeszcze podczas Road to Wrestlemanii.

Jak jest naprawdę? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać, a o ewentualnych doniesieniach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany