Wiele ostatnio ciekawych informacji dotyczących Sashy Banks i jej kontaktu z fanami. Po SummerSlam głośna była plotka o tym, że Sasha została wybuczana przez fanów w hotelu i na lotnisku za to, że nie chciała zrobić kilku zdjęć i podpisać kilka autografów. Dodatkowo kilku fanów w hotelu krzyczało w stronę 4-krotnej mistrzyni kobiet obraźliwe teksty, na które bardzo agresywnie reagował jej mąż.

Podczas jednego z Sam Roberts Wrestling Podcast Sasha ujawniła kilka ciekawych informacji dotyczących tych wszystkich zdarzeń. Dodatkowo oficjalnie potwierdziła swoją nienawiść do fanów, którzy za wszelką cenę chcą mieć z nią zdjęcie bądź zdobyć od niej autograf. Oto kilka najciekawszych zdań z jej rozmowy z Samem:

Nigdy nie publikuję, gdzie będę nocować, nigdy nie publikuję, na którym lotnisku będę czekała na swój lot. Publikuję jednak miejsca, gdzie będę uczestniczyła w Live Eventach bądź spotkaniach zorganizowanych przez samo WWE. Robię tak dlatego, aby ludzie mogli się ze mną spotkać w tym specjalnie wyznaczonych miejscach, a nie na ulicy, lotnisku czy w hotelu o 2 w nocy.

Miałam sytuację, gdzie miałam swój lot w poniedziałek o północy, a nie we wtorek w południe jak zawsze ma to miejsce. Jednak o północy zastałam sporą grupkę fanów, którzy chcieli ze mną zdjęcie i mój autograf. Gdy zapytałam ich, skąd wiedzą, że tutaj akurat miałam być, odpowiedzieli „zadzwoniliśmy do obsługi lotniska i dowiedzieliśmy się, że właśnie tym lotem będziesz opuszczać miasto”. Byłam kompletnie zszokowana i zdenerwowana, że ludzie za wszelką cenę chcą ode mnie selfie czy podpis.

Gdy byłam bardzo mała, zawsze chciałam spotkać swoich wrestlingowych idoli. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, aby w środku nocy czekać na nich na lotnisku, bądź przedzierać się do hotelu, w którym właśnie przebywali.

Wiele razy miałam sytuację, gdzie jakaś osoba blokowała przejście, bądź próbowała zatrzymać mnie siłą tylko po to, aby zdobyć autograf. Zawsze mam ochotę porwać im te zdjęcia i odejść!

Chcę, aby każdy zrozumiał, że też jesteśmy ludźmi. I najlepszym miejscem na spotkanie z nami są gale RAW, SmackDown i Live Eventy. A to, gdzie jesteśmy, gdzie lecimy czy gdzie śpimy, proszę zostawić dla naszego życia prywatnego!

Część owej rozmowy możecie przesłuchać w filmie podanym niżej!

https://www.youtube.com/watch?v=rlM63GdxkIA

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany