Jest bardzo głośno po dzisiejszym Gauntlet Matchu i nie ma co się temu dziwić. Chwilę wcześniej poinformowaliśmy Was, że ów pojedynek był najdłuższym pojedynkiem w historii WWE (TUTAJ NEWS)! Jednak to nie koniec, jeśli chodzi o rekordy po dzisiejszym Monday Night Raw.

Jeden z dwóch pierwszych uczestników owego pojedynku ustanowił rekord na miarę 25-letniej historii Monday Night Raw! Chodzi oczywiście o Setha Rollinsa, który ustanowił rekord za najdłuższy odbyty pojedynek. Były mistrz WWE spędził 65 minut podczas całości trwania Gauntlet Matchu i jest to rekord w historii czerwonej tygodniówki! Przypomnijmy, że pokonał on Romana Reignsa i Johna Ceny, by ostatecznie ulec w walce z Eliasem.

Tak więc Seth Rollins dokonał dziś niesamowitych rzeczy w ringu. Nie dość, że spędził 65 minut w walce, to jeszcze pokonał Johna Ceną i Romana Reignsa jednej nocy. Jest to niewiarygodne osiągnięcie i miejmy nadzieję, że Rollins na tym nie poprzestanie i już niedługo będziemy ponownie świadkami Monday Night Rollins!

Już w tę niedzielę podczas Elimination Chamber Matchu Seth Rollins stanie przed szansą zdobycia miana pretendenta do tytułu Universal. W walce wezmą udział wszystkie osoby, które walczyły dziś podczas Gauntlet Matchu: Seth Rollins, Roman Reigns, John Cena, The MizElias, Finn Balor i Braun Strowman. Zwycięzca owego pojedynku stanie do walki o Universal Championship podczas największej ze scen – WrestleManii 34!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany