News

Shane McMahon ujawni nowych mistrzów Tag Team podczas Smackdown!

Tydzień temu potwierdzone zostały informacje o tym, że Jeff Hardy potrzebuje pilnej operacji kolana. Kontuzji nabawił się podczas jednego z ostatnich Live Eventów SmackDown, jednak historia była kontynuowała na niebieskich tygodniówkach.

Aby uniknąć informacji o kolejnej kontuzji przez nadmierne Live Eventy, WWE zaplanowało atak Larsa Sullivana na Hardy Boyz po tym, jak zostali oni mistrzami Tag Team. Właśnie w ten sposób federacja wyjaśnia potrzebę operacji i bardzo długi czas nieobecności Jeffa. Przypominamy, że sam kontuzjowany powiedział, że nie zobaczymy go od 6 do 9 miesięcy. Dzięki tej informacji możemy być pewni, że nie zobaczymy go już w tym roku.

Jednak SmackDown musi iść dalej i już podczas najbliższej tygodniówki Shane McMahon ujawni nowych mistrzów Tag Team. Oficjalna informacja od WWE na ten temat:

SmackDown LIVE was thrown for a loop last week when, due to Jeff Hardy sustaining a knee injury at the hands of Lars Sullivan, The Hardy Boyz had to relinquish the SmackDown Tag Team Titles.

With the state of both the blue brand’s tag team division and the titles in question, Shane McMahon will arrive on SmackDown LIVE this Tuesday to crown new SmackDown Tag Team Champions.

Na dany moment nie wiadomo, jak zostaną wyłonienie kolejni mistrzowie. Możliwe, że Shane McMahon po prostu wręczy komuś tytuły, może zapowie walkę, a może jeszcze lepiej i zacznie turniej, który zakończy się podczas gali w Arabii Saudyjskiej. Jedno jest pewne, podczas SmackDown Live dowiemy się o tym, jak będzie funkcjonować dywizja Tag Team po tym, jak podczas Superstar Shake-Up została kompletnie zniszczona.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments