Kontuzje są w świecie profesjonalnego wrestlingu na poziomie dziennym. Większość z nich jest ujawniana natychmiastowo, aby uniknąć niepotrzebnych burz w internecie. Jednak są też takie, które wpływają na życie codzienne danego zawodnika, ale nie przeszkadzają im w pełnieniu funkcji wrestlera. Mniej więcej w takiej sytuacji znajduje się obecny Raw Tag Team Champion Sheamus.

W jednym z wideo na swoim prywatnym kanale YouTube Sheamus ujawnił, że od ponad 6 miesięcy zmaga się z poważną kontuzją karku. Co prawda nie przeszkadza mu to w spełnianiu swoich obowiązków w WWE, jednak sytuacja jest na tyle poważna, że może Sheamusa nam niedługo zabraknąć. Kontuzja, o której jest mowa to „zwężenie kanału kręgowego”. W przypadku Sheamusa jest to zwyrodnienie nabyte przez wielokrotne urazy w odcinku szyjnym.

Sheamus wspomniał, że każdego dnia musi poświęcać od 20 do 30 minut na rehabilitację. Obecnie tylko to trzyma go cały czas w dobrej formie. Jednak według innych informacji WWE będzie chciało, aby Sheamus zrobił coś na większą skalę z ową kontuzją. Federacja nie chce, aby powtórzyła się sytuacja takich gwiazd jak Daniel Bryan, gdzie nieodpowiednie leczenie doprowadziło do wymuszonego zakończenia kariery. Sam Sheamus nie odniósł się do tej sprawy bardziej poważnie, ale możemy się spodziewać niedługo dłuższej przerwy Celtyckiego Wojownika od czynnej walki w ringu.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany