Jesteśmy kilkanaście minut po gali upamiętniającej 46 lat istnienia New Japan Pro Wrestling. Podczas tej gali doświadczyliśmy takich rzeczy, jak dwa title’s matche oraz dawno niewidziany Champion vs. Champion. 
Oczywiście były też takie typowe zapchajdziury lub special singles matche. 

Zaczniemy jednak od tego, że podczas samej gali ukazał się na ekranie Rey Mysterio. Legenda Luchadorów kolejny raz zapowiedziała, że zawalczy na Strong Style Evolved. Wszystko więc zwiastuje, że jednak uraz byłego World Heavyweight Championa nie jest na tyle poważny. Możliwe też, że federacja po prostu nie wie jeszcze, czy Rey może walczyć, ale kontynuuje promocje. Póki co jesteśmy informowani, że walka dalej jest w karcie, więc można odetchnąć na tę chwilę. 

Teraz jednak czas na jeszcze większą informację. Yoshinobu Kanemaru wraz El Desperado zaskoczyli prawdopodobnie cały świat wygrywając dzisiaj tytuły Tag Teamowe.
Pokonali oni nie tylko mistrzów, ale też BUSHI’ego i Hiromu Takahashi’ego. Nie było to zbyt czyste zwycięstwo, bo do wygrania potrzebne było Asian Mist oraz chwilę później plunięcie whiskey w twarz Sho. 
Co ciekawe, Yoshinobu Kanemaru dokładnie rok temu na NJPW 45th Anniversary razem z Taichim pokonał Roppongi Vice zdobywając IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championships.
Historia lubi się powtarzać…

W pojedynku o IWGP Intercontinental Championship już bez niespodzianek i Minoru Suzuki może być póki co spokojnym jeśli chodzi o utrzymanie swego tytułu. Czas już na walkę wieczoru, gdzie ponownie – bez niespodzianek – Kazuchika Okada poradził sobie z Willem Ospreayem i tak, jak rok temu, tak i tutaj zamykał on galę swoim kolejnym promem. 

Za trzy dni rusza New Japan Cup, a oczywiście dzień przed rozpoczęciem tego pucharu będziecie mogli przeczytać zapowiedź. 

 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany