Dzisiaj w nocy odbyła się gala ROH z okazji 16 urodzin federacji. Przed głównym show dostaliśmy pół godziny kick off, w którym odbywały się pojedynki do turnieju o tytuł kobiet. W tej ważniejszej części gali ujrzeliśmy 7 pojedynków, z czego 4 to były walki mistrzowskie. Prócz tego niespodziewany powrót zaliczył były główny mistrz Ring Of Honor, lecz o tym możecie przeczytać poniżej.

 

Kick Off:

Walki do turnieju o tytuł kobiet ROH:

Sumie Sakai def. Hana Kimura

Tenille Dashwood def. Brandi Rhodes

 

Główna karta:

Hiromu Takahashi def. Flip Gordon- Po dosyć przeciętnej jak na możliwości obu Panów walce, Japończyk zwyciężył dzięki Time Bomb.

Marty Scurll def. Punishment Martinez- Marty po raz kolejny pokazał swój spryt, dzięki któremu przypiął Martineza. W trakcie walki Brytyjczyk wyciągnął woreczek z proszkiem, co zauważył przeciwnik, który zasłonił twarz. Scurll to wykorzystał (sędzia był odwrócony) i wykonał low blow.

ROH TV Championship: Kenny King def. Silas Young- Tuż po walce ku zaskoczeniu wszystkich pojawił się aktualny mistrz Impact Wrestling Austin Aries. Były mistrz ROH wszedł do ringu i powiedział, że tytuł TV, to jedyne mistrzostwo, którego nie nigdy nie posiadał i teraz chce je zdobyć.

ROH Six-man Championship: SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian and Scorpio Sky) def. Hung Bucks (Matt and Nick Jackson, Adam Page)- Matt odklepał po Boston Crabie. Po walce Vinny Marseglia i TK O’Ryan zaatakowali przegrany zespół, lecz z odsieczą przybiegł Bully Ray.

Cody def. Matt Taven- W trakcie walki Marseglia i TK wrócili do ringu i rzucili się na Cody’ego, ale kilka chwil później Bully Ray ponownie przepędził członków The Kingdom. Po pojedynku Cody celebrował zwycięstwo wraz z Brandy i misiem „Drug Free”… którym okazał się Kenny Omega! Kanadyjczyk zaatakował byłego mistrza ROH i wykonał V Trigger. Nie trzeba było długo czekać na ruch ze strony żony Rhodesa, która najpierw stanęła twarzą w twarz z Omegą, a następnie zaczęła go całować. Po tym dziwnym zdarzeniu opuściła ring i zaczęła krzyczeć, że mu się to podobało.

ROH World Tag Team Championship: The Briscoes def MCMG (Alex Shelley and Chris Sabin)- Bracia Briscoes zdobyli tytuły tag team po raz 9 w karierze, co jest absolutnym rekordem w Ring Of Honor.

Ring Of Honor Championship: Dalton Castle def. Jay Lethal- Po świetnej walce Castle wygrał dzięki Bangarang. Panowie w ramach uznania podali sobie dłonie. Gdy Lethal opuszczał już arenę, niespodziewanie zabrzmiał theme song Marty’ego Scurrla, który wszedł do ringu i wskazał na główny tytuł mistrzowski, co daje nam do zrozumienia, że to on będzie następnym pretendentem.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany