Od kilku miesięcy trwają dyskusje na temat tego, czy RAW i SmackDown Live pozostaną w ramówce USA Network. Z racji, że już w następnym roku, a konkretniej w październiku wygasa umowa WWE z NBC Universal, wielką niewiadomą pozostawało to, jaka stacja telewizyjna wykupi prawa do transmitowania tygodniówek. Wiele źródeł podawało sprzeczne informacje, ale wygląda na to, że poznaliśmy przyszłość SmackDown Live.

Stacja FOX niedługo straci prawa telewizyjne do UFC, co przełożyło się na zainteresowanie produktem Vince’a McMahona. Firma nie ukrywała chęci umieszczenia obydwu tygodniówek w swojej ramówce, lecz NBC Universal wciąż było zdeterminowane, aby zatrzymać u siebie RAW, jak i SmackDown. Otóż wszystkie zagraniczne źródła potwierdzają informacje, jakoby od przyszłego roku na ramówce FOX miało zagościć SmackDown Live. Wedle aktualnych wieści, umowa jest „ogromna”. Są to niewątpliwie dobre wieści dla niebieskiego rosteru, ponieważ na kanałach FOX będą mogli przewyższać ratingi RAW.

Co do czerwonej tygodniówki, to zostanie ona prawdopodobnie na USA Network. W zeszłym tygodniu zagraniczne media informowały o tym, że NBC Universal zaproponowało nową umowę, trzy razy większą od poprzedniej.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany