W pierwszym w historii Women’s Royal Rumble pojawi się 30 kobiet, podczas gdy w rosterze WWE jest ich tylko około 20. Jako, że mistrzynie (Charlotte Flair i Alexa Bliss) będą prawdopodobnie siedzieć na komentatorce – lub po prostu przy ringu – zostaje nam dużo miejsc na powroty/debiuty czy inne niespodzianki. 

Lecz dwie z tych niespodziewanych uczestniczek mogą być już znane, ponieważ mówiły one o powrocie już od jakiegoś czasu, jednakże chciały powrócić razem. Mianowicie, Bryan Alvarez, na Wrestling Observer Live, powiedział:

Wydaje mi się, że The Bellas powrócą podczas Kobiecego Royal Rumble Matchu

Dlatego też nie zdziwcie się, gdy Nikki i Brie Bella powrócą do WWE 28 stycznia.

Tylko czas pokaże, jak dużą rolę będą miały w kobiecej dywizji po Royal Rumble, ponieważ Brie Bella jest teraz bardzo zajęta byciem mamą, a Nikki Bella musi dbać o swoją szyję. Ale z pewnością będzie to dla nich przyjemność, gdy powrócą i będą cieszyć się szczególnym momentem, kolejnym wielki kroku w „Women’s Revolution”.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany