NewsNXT

[SPOILERY NXT] Prawdopodobna karta walk NXT Takeover Toronto II!

Po NXT Takeover XXV żółta tygodniówka rozpoczęła nową drogę, tym razem do gali, która poprzedza największą galę lata od WWE. W tym roku i Takeover i samo SummerSlam odbędzie się w Kanadzie, a dokładniej w Toronto. Jeśli nie lubicie spoilerów z tapingów, to jest to ostatnie ostrzeżenie, ponieważ dalsza część zawiera wszystko, co będzie pokazywało NXT od teraz aż do Summerslam!

NXT Takeover Toronto II odbędzie się 10 sierpnia, czyli dzień przed druga największą galą w WWE. I patrząc na to, co pokazały nam ostatnie tapingi, to gala PPV od WWE będzie miało po raz kolejny niesamowicie trudne zadanie, aby choć trochę dorównać NXT. Wygląda więc na to, że Main Eventem owej gali będzie trzecie starcie pomiędzy Johnnym Gargano i Adamem Colem o NXT Championship. Dodatkowo Jordan Myles (ACH) i Cameron Grimes (Trevor Lee) zawalczą ze sobą w finale turnieju NXT Breakout. Zwycięzca dostanie miano pretendenta do wybranego przez siebie mistrzostwa. Pojedynków jest jednak znacznie więcej, jednak niektóre z nich nie są do końca pewne. Tak prezentuje się karta walk na NXT Takeover Toronto II:

NXT Title Match
Johnny Gargano vs. Adam Cole (c)

NXT Women’s Title Match
Mia Yim vs. Shayna Baszler (c)

Triple Threat for the NXT North American Title
Pete Dunne vs. Roderick Strong vs. The Velveteen Dream (c)

NXT Tag Team Titles Match
The Undisputed Era’s Kyle O’Reilly and Bobby Fish vs. The Street Profits’ Montez Ford and Angelo Dawkins (c)

NXT Breakout Tournament Finals
Jordan Myles vs. Cameron Grimes

Tyler Breeze and Fandango vs. The Forgotten Sons (prawdopodobny pojedynek)

Killian Dain vs. Matt Riddle (prawdopodobny pojedynek)

Io Shirai vs. Candice LeRae (prawdopodobny pojedynek)

 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments