News

Steel Cage Match dodany do karty gali Money in the Bank!

Podczas Wrestlemanii 35 mieliśmy okazję oglądać Falls Count Anywhere Match pomiędzy The Mizem a Shanem McMahonem. Zakończył się on dosyć zaskakującym zwycięstwem byłego komisarza SmackDown Live, przez co fani byli pewni, że feud będzie kontynuowany. Tak też się stało pomimo tego, że Miz został przeniesiony na czerwoną tygodniówkę podczas tegorocznego Superstar Shake-Up.

Podczas dzisiejszego odcinka RAW odbyło się pierwsze po powrocie na poniedziałkowe noce Miz TV, którego gościem był Bobby Lashley. Segment ten nie skończył się jednak pokojowo, gdyż od razu po nim byliśmy świadkami pojedynku pomiędzy tą Mizem a Bobbym. Walka była krótka, a do tego doszło do interwencji Shane’a McMahona, który rozproszył swojego rywala, pokazując na titantronie zdjęcie ojca Mizanina. Tym samym Lashley miał otwartą drogę, by wykonać Speara i zakończyć to starcie zwycięstwem.

Po walce Shane postanowił też dalej upokorzyć Miza w ringu, atakując go i dusząc tak, jak na Fastlane. Do całej sytuacji odniósł się sam poszkodowany, który podczas wywiadu na backstage’u oznajmił, że wyzywa McMahona na walkę podczas Money in the Bank. Dodał jednak, że nie będzie to zwykły pojedynek, lecz Steel Cage Match. Następnie dostaliśmy informację, że Shane za pośrednictwem twittera zaakceptował wyzwanie swojego rywala.

Aktualna karta gali Money in the Bank:

  • Universal Championship Match: Seth Rollins (c) vs. AJ Styles

  • Men’s Money in the Bank Ladder Match: Braun Strowman vs. Ricochet vs. Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. TBA vs. TBA vs. TBA vs. TBA

  • Women’s Money in the Bank Ladder Match: Natalya vs. Dana Brooke vs. Naomi vs. Alexa Bliss vs. TBA vs. TBA vs. TBA vs. TBA

  • SmackDown Women’s Championship Match: Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair

  • RAW Women’s Championship Match: Becky Lynch (c) vs Lacey Evans

  • Steel Cage Match: The Miz vs. Shane McMahon
  • Roman Reigns vs. Elias

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments