NewsWWE

Stomping Grounds 2019 – Gdzie Oglądać? Godzina Rozpoczęcia i Kompletna Karta!

Kolejna gala PPV już dziś w nocy, jednak szkoda, że nie różni się ona tak bardzo od Super Show Down. PPV odbędzie się w Tacoma Dome w Tacoma stan Washington i potrwa w przybliżeniu około 4 godzin.

Całą galę możecie oglądać na WWE Network bądź na naszej stronie w zakładce LIVE. Nie potrzebujecie dodatkowych rzeczy prócz nieprzerwanego łącza internetowego i chęci oglądania tego show. Podczas gali na naszej stronie może zdarzyć się, że transmisja zostanie przerwana. Wtedy w ciągu dosłownie minuty moderatorzy na czacie napiszą, aby przeładować stronę. Po tej czynności ponownie będziecie mogli się cieszyć transmisją w wysokiej jakości.

Kichoff rozpocznie się równo o północy, gdzie panel dyskusyjny powie więcej na temat nadchodzących walk. Potrwa to godzinę i prawdopodobnie zobaczymy tam walkę o tytuł Cruiserweight.

Główna część show rozpocznie się równo o 01:00 i potrwa gdzieś do 05:00. W tej części gali zobaczymy 8 pojedynków, z czego większość jest o tytuły mistrzowskie.

Tak obecnie prezentuje się oficjalna karta walk gali Stomping Grounds 2019:

  • Seth Rollins (c) vs. Baron Corbin – Universal Championship
  • Becky Lynch (c) vs. Lacey Evans – Raw Women’s Championship
  • Bayley (c) vs. Alexa Bliss – SmackDown Live Women’s Championship
  • Kofi Kingston (c) vs. Dolph Ziggler (steel cage match) – WWE Championship
  • Samoa Joe (c) vs. Ricochet – United States Championship
  • Roman Reigns vs. Drew McIntyre
  • Big E & Xavier Woods vs. Kevin Owens and Sami Zayn
  • Daniel Bryan and Rowan (c) vs. Heavy Machinery – SmackDown Tag Team Championships
  • Tony Nese (c) vs. Akira Tozawa vs. Drew Gulak – Cruiserweight Championship

Oczywiście po zakończeniu gali będziecie mogli na naszej stronie przeczytać najnowsze newsy, wyniki, jak i WIW Ocenia z ocenami poszczególnych walk.

Tak więc widzimy się na czacie podczas gali!

 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments