Wczoraj na twitterze otrzymaliśmy informację od Shane’a McMahona, która tak naprawdę była pewna dla nas wszystkich już pod koniec Backlash. Tam walka o mistrzostwo WWE pomiędzy AJ Stylesem a Shinsuke Nakamurą została zakończona podwójnym nokautem, kiedy to obaj zawodnicy kopnęli się nawzajem w krocze. Na Money in the Bank oczywiście zobaczymy tę dwójkę przeciwko sobie w ringu WWE po raz czwarty o główny tytuł.

Na ten moment jest to Singles Match, jednak wszyscy się spodziewali tego, że zobaczymy jakąś stypulację w tym pojedynku, by Panowie mogli zakończyć tę rywalizację. Jak już wiadomo, rodzaj pojedynku poznamy w trakcie najbliższego odcinka SmackDown Live, podczas którego AJ i Nakamura po raz kolejny zmierzą się ze sobą, jednak bez tytułu na szali.

Ci dwaj stoczą kolejną walkę w Non-Title Matchu, ale zwycięzca tego pojedynku wybierze stypulację, w której Panowie zmierzą się ze sobą za miesiąc podczas Money in the Bank, kiedy Styles będzie już bronił swojego mistrzostwa WWE.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany