ARTYKUŁY

Szanse każdego z pretendentów na wygraną na WrestleManii 35!

Nie jest tajemnicą, że na tak wielkich PPV jak WrestleMania potrafi dojść do wielu zaskoczeń. Nie jeden już raz doznaliśmy szoku gdy ktoś kogo wcześniej zupełnie o to nie podejrzewaliśmy zdobywa złoto na Największej Ze Scen. Czasem wynik może być znany od samego początku, a czasem pozostaje tajemnicą aż do końca.

Trzeba jednak przyznać, że zdobycie mistrzostwa na WrestleManii jest jednym z największych osiągnięć jakie można zdobyć w tym biznesie. Nieważne czy jest to tytuł główny czy też drużynowy – wciąż jest to moment, który fani zapamiętają na lata. A przecież to jest kwintesencja całej WrestleManii – momenty.

W tym eksperymentalnym artykule postaram się przewidzieć wszystkie te momenty. Jak będą wyglądać mistrzowie po opuszczeniu największej gali roku? Kto ma największe szanse na zdobycie tytułu, a kto pozostanie bez złota? Na te pytania chciałbym odpowiedzieć.

Pod lupę biorę jedynie starcia o mistrzostwa i niech nikt nie bierze tego jako zapowiedź. Są to moje przemyślenia związane z obrazkami tytułów i nie znajdziecie tutaj podsumowań rywalizacji lub szczegółowego analizowania każdego wątku. Skupimy się tutaj na konkretnej postaci i rozpiszemy wszystkie argumenty za oraz przeciw zdobyciu przez niego tytułu, a na końcu zadecydujemy które z nich są bardziej przekonujące.

About Author

Entuzjasta każdego rodzaju wrestlingu. Stały fan WWE, NJPW oraz Impact Wrestling. Zwolennik wrestlingu tagowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Velveteen Dream, Seth Rollins, Fenix, Kota Ibushi i Tomohiro Ishii, a drużynami War Raiders, The New Day, LAX, Rascalz, Danny Burch & Oney Lorcan oraz Lucha Brothers.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments