RAWSMACKDOWN LIVEWWE

Szokująca zmiana posiadacza mistrzostwa podczas SmackDown Live!

Podczas Kickoffu Royal Rumble byliśmy świadkami walki o mistrzostwo United States pomiędzy Shinsuke Nakamurą a Rusevem. Ostatecznie po dosyć zaskakującym zakończeniu Japończyk odzyskał stracony miesiąc wcześniej tytuł. Fani czekali na pierwsze po tej gali SmackDown Live, które miało nam dużo wyjaśnić, co dalej z mistrzostwem US. Tak też się stało, ale raczej nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw.

Pierwszą walką na niebieskiej tygodniówce było starcie Shinsuke Nakamury z R-Truthem o mistrzostwo United States. Zwycięzca drugiego sezonu Mixed Match Challenge szokująco pokonał Japończyka, jednak wszystko to się stało wraz z wielkim błędem sędziego, który mimo Kickoutu odliczył Nakamurę do trzech. Mimo wszystko, to R-Truth został ogłoszony zwycięzcą tego pojedynku i stał się mistrzem Stanów Zjednoczonych.

Po chwili do ringu przyszedł były US Champion Rusev, który postanowił wyzwać świeżo koronowanego mistrza. Walka trwała jeszcze krócej, a R-Truth po raz kolejny przypiął swojego rywala, tym razem broniąc tytuł United States. Po starciu dodatkowo Bułgar zaatakował razem z Nakamurą zwycięzcę pojedynku, wykonując na koniec swoje finishery.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments