NewsRAWWWE

Szokujące pojawienie się legendy podczas RAW!

Dzisiejsze Monday Night RAW rozpoczynało drogę do kolejnej gali PPV – Extreme Rules. Już podczas wczorajszego Stomping Grounds zapowiedziano, że na czerwonej tygodniówce obejrzymy 2 on 1 Handicap Match. W ekipie przeważającej ilościowo mieli wystąpić przegrani z niedzielnego show Drew McIntyre i Shane McMahon. Ich przeciwnikiem był oczywiście Roman Reigns, który zwyciężył swój pojedynek na Stomping Grounds, pokonując Szkota. Gdy Heelowie znaleźli się już w ringu Greg Hamilton został poinformowany przez McMahona, że Handicap Match będzie na zasadach „Tornado”, co oznacza, że wszyscy uczestnicy starcia mają prawo walczyć pomiędzy linami. Ostatecznie walka tak naprawdę się nie rozkręciła, gdyż Roman Reigns został szybko zdominowany przez swoich rywali, jednak w momencie gdy Shane stał już na narożniku, by wykonać Coast to Coast, WWE po raz kolejny nas zszokowało.

Mianowicie usłyszeliśmy gong, po którym na arenie zgasły światła. To mogło zwiastować tylko jedną rzecz, czyli pojawienie się The Undertakera. Rzeczywiście ku zaskoczeniu wszystkich fanów Deadman stanął w ringu i wykonał Catching Chokeslam na „Best in the World”. Taker bez problemu rozprawił się z Drew i Shanem, kończąc ten „segment” swoją klasyczną pozą. W tamtym momencie nikt nie wiedział, co się szykuje prócz tego, że Taker w najbliższym czasie znów skrzyżuje swoje drogi z McMahonem.

Można było się tego spodziewać bardziej na SummerSlam, jednak WWE szybko potwierdziło drugą już walkę na Extreme Rules i również drugi Tag Team Match. W nim Shane McMahon i Drew McIntyre zmierzą się z Romanem Reignsem oraz The Undertakerem. Czy jest to jednorazowe dołączenie Umarlaka do tego story, czy też dostaniemy rewanż z WrestleManii 32 i Hell in a Cell Matchu?

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments