Od czasu do czasu w każdym sporcie słyszy się o szokującym zachowaniu fanów. W piłce często widzowie wybiegają na boisko, co zakłóca całą rozgrywkę. Jednak najgorszym zachowaniem jest bezpośredni atak w stronę sportowca. Nawet w świecie pro wrestlingu często (niestety) się o tym słyszy.

Po walce Tag Teamowej, gdzie Gran Metalik i Kalisto pokonali Jacka Gallaghera i Briana Kendricka przez dyskwalifikację doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Gdy Jack i Brian zmierzali już w stronę backstagu, kamera dosłownie na chwilę pokazała leżącego Kalisto. W tych dwóch sekundach jednak widać, jak luchador dostaje w twarz pełną butelką wody. Według widzów musiało to dobrze trafić, ponieważ podczas przerwy opuścić arenę pomagali mu lekarze i sędziowie.

Nie wiadomo jeszcze, co stało się z osobą, która rzuciła ową butelkę. Jednak wiemy, że WWE bardzo poważnie podchodzi do takich przypadków. W przeszłości w podobnych sytuacjach federacja bez zawahania się pozywała owe osoby za naruszenie praw obowiązujących podczas eventów, jak i narażania gwiazdy światowego formatu na urazy czy poważniejsze kontuzje.

WWE nie wystosowało żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Uważamy jednak, że takiego nawet nie ujrzymy. Jeśli chodzi o samego Kalisto, to z pewnością nic mu nie jest. Możliwe, że podczas uderzenia został zamroczony i właśnie dlatego potrzebował pomocy specjalistów.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany