The Miz przeżywa ostatnio dobry okres w życiu.  Zawodnik niedawno wystąpił w nagraniach do kolejnego filmu, wygrał tytuł Interkontynentalny po raz 8 w karierze, a jego dziecko powinno przyjść na świat w przeciągu 2,5 miesiąca. Pojawiają się jednak głosy, że może zabraknąć aktualnego mistrza IC na największej ze scen.

Wszystko za sprawą wspomnianego wcześniej dziecka. Jak się okazuje, data porodu Maryse została wyznaczona na 6 Kwietnia, czyli 2 dni przed WrestleManią 34. Miz jasno stwierdził, że rodzina jest dla niego najważniejsza i obiecał swojej małżonce, że będzie przy niej w tak ważnym momencie. Na tę chwilę nie ma żadnych plotek, jakoby Mizanin miał zostać pozbawiony swojego tytułu, ale na wszelkie decyzje poczekamy przynajmniej jakiś czas.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany