NewsRAWWWE

The Revival odrzucili najnowszy kontrakt od WWE!

Przez ostatnie pół roku coraz częściej słyszymy o osobach, które są niezadowolone z tego, jak wykorzystuje ich federacja WWE. Głośno o tym mówią sami obecni mistrzowie RAW Tag Team The Revival. Na początku tego roku Scott Dawson i Dash Wilder poprosili o rozwiązanie kontraktu, ponieważ federacja kompletnie nie sięgała po ich prawdziwy potencjał. Niestety zarząd odrzucił ich prośbę i dodatkowo narzucił na ich kontrakt kilka dodatkowych miesięcy z powodu wcześniej doznanych kontuzji, które skutkowały długą nieobecnością.

Obecnie dwójka ta znajduje się w posiadaniu tytułów mistrzowskich, jednak wygląda na to, że im to nie wystarcza. Jak podaje Sean Ross Sapp z Fightful, The Revival odrzuciło najnowszą propozycję od federacji WWE. Określił on ten kontrakt jako jeden z najbardziej przyjaznych kontraktów, jaki zawodnicy mogą otrzymać. Jednak i tę propozycję Scott Dawson i Dash Wilder odrzucili, ponieważ uważają, że WWE trzyma ich tylko dlatego, że nie chcą, aby ci poszli do All Elite Wrestling. Ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ obecna dywizja Tag Team WWE jest po prostu nijaka, a oliwy do ognia dodaje fakt, że inny bardzo popularny Tag Team nie podpisał nowych kontraktów i mówimy tutaj o The Club – Luke Gallows i Karl Anderson.

Przez fanów profesjonalnego wrestlingu The Revival, jak i The Club uznawani są za jedne z najlepszych Tag Teamów na świecie, a to, co robi z nimi federacja Vinca McMahona to po prostu żart. Dodatkowo Tony Khan w wywiadzie ze Stevem Austinem przyznał, że na samym początku tygodniówek All Elite Wrestling chce skupić się właśnie na dywizji Tag Team. Dlatego zostanie zorganizowany turniej, który wyłoni pierwszych mistrzów. Ani The Club, ani The Revival nie mają szans załapać się na ten turniej z powodu obecnego kontraktu z WWE.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments