RAW

The Rock pojawi się na Monday Night Raw?

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z największych legend federacji WWE jest Dwayne „The Rock” Johnson. I to właśnie dlatego każde jego pojawienie się w WWE budzi wiele emocji, a sama federacja może to wykorzystać w celach marketingowych. Pomimo tego, że WWE zapowiada wszystkie tego typu powroty, to wygląda na to, że ten jeden mogą jednak pozostawić jako niespodziankę.

Najbliższy odcinek Monday Night Raw będzie skupiony wokół 70 urodzin The Nature Boya — Ricka Flaira. Prawdopodobnie zobaczymy ogromną ilość powracających gwiazd, tych mniej znaczących i tych bardziej. Wiele osób zauważyło, że na urodzinowej imprezie Flaira pojawił się Chris Jericho, jednak nie róbmy sobie nadziei, że pojawi się na RAW. Tak więc czy pojawienie się The Rock będzie związane właśnie z urodzinami 16-krotnego mistrza świata? Prawdopodobnie nie.

Są dwa powody, dla których The Rock może pojawić się na Raw. Pierwszym z nich jest reklama swojego ostatniego filmu Fighting With My Family. Film skupia się na życiu WWE Superstar Paige i wygląda na to, że kilka dni po premierze film zbiera niesamowicie dobre recenzje. Wiemy też, że federacja lubi korzystać z takich okazji, aby zacieśniać współprace z innymi wytwórniami. A platforma The Rocka jest czymś, co WWE chciałoby mieć u swego boku. Drugim powodem jednak jest pojawienie się Romana Reignsa, który ma dać nam więcej informacji na temat tego, jak przebiega jego walka z białaczką. Wiemy też, że The Rock i Roman Reigns są rodziną, plus w ostatnim czasie The Big Dog wystąpił gościnnie w jednej z produkcji The Great One. Możliwe też, że WWE wiedząc o potencjalnym występie Romana na WrestleManii 35, chce już teraz dać mu godnego przeciwnika, którym będzie właśnie The Rock.

Oczywiście to wszystko są czyste spekulacje, jednak pojawienie się The Rocka na Raw jest prawie pewne. Kto wie, czy nie wystąpi on w minutowym segmencie na zapleczu, a może będzie miałswoje 5 minut właśnie na środku ringu. Przekonamy się o tym dopiero podczas Raw, które w tym tygodniu jest MUST-SEE.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments