Greatest Royal Rumble, które odbędzie się 27 kwietnia, wygląda na galę, do której WWE podchodzi bardzo poważnie. Już teraz wiemy, że show będzie transmitowane na WWE Network od godziny 18:00 naszego czasu.

W 50-osobowym, tytułowym pojedynku, tego eventu wezmą udział takie gwiazdy, jak Daniel Bryan i Chris Jericho, a poza Main Eventem zobaczymy także siedem title matchy, w tym Lesnar vs. Reigns w Steel Cage Matchu o mistrzostwo Universal.

Oprócz wyżej wymienionych starć zobaczymy również dwa pojedynki, w których nic nie będzie na szali. Triple H stanie naprzeciwko Johna Ceny, a jak dowiedzieliśmy się dzisiaj, drugim z tych starć będzie Casket Match – Undertaker zawalczy po raz drugi w tym roku i tym razem jego oponentem będzie Rusev.

Wydaje się, że czeka nas kolejny szybki i jednostronny pojedynek, z którego zwycięsko i bez większych obrażeń wyjdzie Deadman.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany