NewsRAW

Title Match usunięty z karty gali Royal Rumble!

W ostatnim czasie w internecie pojawiły się informacje o kolejnej kontuzji Brauna Strowmana. Ta miałaby uniemożliwić mu uczestnictwo w gali Royal Rumble, a pamiętajmy, że Monster Among Men miał się zmierzyć z Brockiem Lesnarem w walce o mistrzostwo Universal. Ostatnie RAW otworzył segment właśnie Strowmana z Baronem Corbinem, który próbując uciec przed gigantem, postanowił się schować w limuzynie Vince’a McMahona. Braun oczywiście postanowił dostać się do rywala, niszcząc drzwi od pojazdu, lecz po chwili okazało się, że to wszystko widział sam Vince.

Strowman został ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy dolarów. Ten nie zaakceptował kary, mówiąc, że nie jest to tyle warte. McMahon stwierdził więc, że w takim razie może zapomnieć o swojej walce z Lesnarem, anulując ją. Tym samym plotki o kolejnej kontuzji Brauna sprawdziły się i nie wiadomo, kiedy będzie on w stanie wrócić do ringu, by zmierzyć się ponownie z Bestią.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments