Po tym, jak ogłoszono, że na No Mercy John Cena zmierzy się z Romanem Reignsem, nie było wiadomo, kto zostanie następnym pretendentem do pasa Interkontynentalnego. Już na samym początku czerwonej tygodniówki Generalny Manager RAW Kurt Angle ogłosił, że odbędzie się 15-osobowy Battle Royal, który wyłoni przeciwnika dla The Miza na przyszłotygodniowe RAW.

Faworytami byli zdecydowanie Finn Balor oraz Jason Jordan. Irlandczyk został wyeliminowany przez Bray’a Wyatta, który pojawił się niespodziewanie w ringu i pozbył się Finna, co sugeruje kontynuacje ich rywalizacji. Natomiast „syna” Kurta Angle wyrzucił z ringu zwycięzca Battle Royalu Jeff Hardy. Jest to spore zaskoczenie, a zwycięstwo może zwiastować, że WWE postawi na solową karierę Charismatic Enigmy, oraz możliwie wprowadzą historię „Broken Hardys” w ruch. 

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany