NXTRAW

Tommaso Ciampa poważnie kontuzjowany! Jak długo potrwa jego przerwa?

Kontuzje w świecie wrestlingu są normalnością, jednak każda doznana przez naszego ulubieńca bardzo boli, szczególnie jeśli oznacza ona długą przerwę od występów. Kibice Tommaso Ciampy nie mają łatwo pod tym względem, gdyż wygląda na to, że podobnie jak w dwa lata temu, opuści on resztę roku. Przypominamy, że Ciampa dwa lata temu po NXT Takeover: Chicago musiał przejść operację ze względu na zerwanie więzadeł w kolanie. Przez to do NXT powrócił dopiero podczas Takeover: Philadelphia, a swoją pierwszą walkę po powrocie stoczył dopiero dzień przed Wrestlemanią. O potencjalnej kontuzji obecnego mistrza NXT mówi się już od kilku dni, gdy to poinformował o niej Dave Meltzer. Więcej o tych doniesieniach możecie przeczytać tutaj.

Fani spodziewali się najgorszego, czyli ogłoszenia przerwy przez „Psycho Killera”, jednak mało kto się spodziewał, że będzie to aż tak poważna kontuzja. Wczoraj pojawiły się kolejne newsy od PWInsider mówiące o tym, że jest to kontuzja karku i że Ciampa jeszcze w tym tygodniu przejdzie operację, która oczywiście wyeliminuje go z akcji na wiele miesięcy. Według Dave’a Meltzera przerwa Tommaso ma trwać od 6 nawet do 14 miesięcy. Oznacza to, że będzie on zmuszony zwakatować swoje mistrzostwo NXT mimo tego, że pierwsze newsy mówiły o tym, że Ciampa ma pojawić się jeszcze podczas NXT Takeover: New Jork.

Niestety jeszcze tego samego dnia WWE potwierdziło kontuzję Tommaso Ciampy, zapowiadając, że dzisiaj przejdzie on operację. Oznacza to, że podczas najbliższych tapingów NXT poznamy przyszłość mistrzostwa żółtej tygodniówki. Wcześniej planowana walka na Takeover: New Jork nie została jeszcze potwierdzona na poprzednich nagraniach, jednak federacja musi mocno zmienić swoje plany. Mówi się o wieloosobowym pojedynku z najbardziej zasłużonymi zawodnikami z rosteru NXT w tym z awansującymi na stałe do głównego rosteru po Wrestlemanii Aleisterem Blackiem i Ricochetem, dla których miałby to być ostatni występ na Takeover.

Oczywiście o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco, a ogłoszenie z tapingów dotyczące tytułu mistrzowskiego zostanie oznaczone spoilerem w tytule newsa.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments