ARTYKUŁY

Top 10 Main Eventów w historii Wrestlemanii

Miejsce 8

WWE World Heavyweight Championship Triple Threat Match (Wrestlemania XXX)

Randy Orton (c) vs. Batista vs. Daniel Bryan

Walka, która przeszła długą drogę i walka, która przez swój program na długo będzie wspominana, jako jedna z najlepszych. Jednakże jak widać, nie była tak dobra w porównaniu do innych Main Eventów. Wszyscy pamiętamy, jak wielkie oburzenie wywołało zwycięstwo Batisty podczas Royal Rumble 2014. Orton vs. Batista było wtedy oceniane jako najgorszy możliwy Main Event Wrestlemanii 30 i tak naprawdę, sporo było w tym prawdy. Występy Dave’a po powrocie były słabe, a reign Randy’ego z tytułem nie odznaczał się jakimiś świetnymi walkami. Do tego w międzyczasie z WWE odszedł CM Punk i fani dalej wierzyli, że ten zostanie jakoś dodany do tego pojedynku w związku z jego ówczesnym feudem z The Authority.

Po pięciu latach wiemy już, że takie były oryginalne plany, jednak federacja musiała wybrać plan B, a nawet B+, gdyż do walki został dodany Daniel Bryan. Po świetnym pojedynku z Triple H’em w openerze największej ze scen, Daniel musiał walczyć o tytuł z urazem ręki. To jednak nie przeszkodziło mu w zbudowaniu świetnego starcia z Batistą i Ortonem. Oglądało się to bardzo dobrze, a nawet początkowi uczestnicy walki dali z siebie wszystko, pokazując swoje umiejętności w ciekawy sposób, gdy w świetle reflektorów nie było ulubieńca fanów. Pojedynek zawierał wiele zwrotów akcji, brutalnych sekwencji, a także terminatora Bryana. Ostatecznie Daniel pokonał wszelkie przeciwności losu i zdobył trzecie mistrzostwo WWE.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments