ARTYKUŁY

Top 10 Main Eventów w historii Wrestlemanii

Miejsce 6

World Heavyweight Championship Match (Wrestlemania XXIV)

Edge (c) vs. The Undertaker

Ostatnia Wrestlemania, w której Main Evencie było bronione mistrzostwo World Heavyweight, a także ostatnia, podczas której Undertaker brał udział w pojedynku o jakikolwiek tytuł. Co ciekawe Taker rok wcześniej wygrał Royal Rumble Match, jednak to Cena i Michaels walczyli w Main Evencie, a w 2008 roku to John Cena zwyciężył w 30-osobowym pojedynku i musiał zadowolić się miejsce dwa starcia przed walką wieczoru.

Edge był wymieniany w ścisłym gronie zawodników, którzy powinni przerwać streak Deadmana, jednak jak wiemy, doszło do tego dopiero sześć lat później. Tutaj dostaliśmy długie, techniczne starcie okraszone nearfallami, które powodowały, że naprawdę można było uwierzyć w zwycięstwo Rated R Superstara. Do tego interwencja pachołków Edge’a i legendarny już bieg sędziego do ringu, czy też świetne zakończenie, czyli skontrowana próba przypięcia przez Edge’a po Spearze na Hell’s Gate.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments