ARTYKUŁY

Top 10 Main Eventów w historii Wrestlemanii

Miejsce 5

WWE World Heavyweight Championship Triple Threat Match (Wrestlemania 31)

Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins

Ocena jest oczywiście za całokształt, nie za sam Triple Threat. Już sam Singles Match był poprowadzony w mistrzowski sposób, coś jak Warrior vs. Hogan. Postawiono na pokazanie siły obydwu zawodników, a nie na siłę staranie się, by Panowie pokazali techniczną walkę. Wymiany firmowych akcji, brutalność, której często brakuje w starciach Brocka, a tutaj została ona idealnie ukazana. Najlepsza z walk Romana z Lesnarem, których widzieliśmy już dużo. Normalnie gdyby nie legendarny Cash-In, to pojedynek ten byłby dwa-trzy miejsca niżej.

Jednakże nie jestem w stanie nie podwyższyć oceny za niesamowity moment z Sethem Rollinsem. Była to moja pierwsza Wrestlemania oglądana na żywo, więc też jeszcze lepiej to wspominam. Nikt się nie spodziewał czegoś takiego w środku walki, a w zasadzie nawet po niej. Piękny shocker, który na wiele lat będzie wspominany jako jeden z najlepszych momentów w historii największej ze scen.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments