ARTYKUŁY

Top 10 Main Eventów w historii Wrestlemanii

Miejsce 4

WWE Championship Match (Wrestlemania XIX)

Kurt Angle (c) vs. Brock Lesnar

Świetny pojedynek, który niestety jest najbardziej pamiętany przez botch Lesnara i jego legendarny Shooting Star Press. Jednak w czasach, kiedy Lesnar występował regularnie na tygodniówkach, na galach PPV, walczył tak, jak każdy inny zawodnik, był jego największy feud z Kurtem Angle. W trakcie niego odbyły się dwie pamiętne walki. Jedną z nich jest właśnie ta z Wrestlemanii XIX, a do drugiej wrócimy najpewniej za jakiś czas w innej topce.

Rywalizacja pomiędzy nimi była zażarta i Lesnar jako Face ścigał podstępnego Heela Kurta, który w tamtym czasie miał za sobą jeszcze stajnię pachołków, czyli Team Angle. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić tę dwójkę w takich rolach, a raczej odwrotnie. Fantastyczny, techniczny pojedynek, wymiany finisherów, kontry, a także akcje Bestii, za które moglibyśmy teraz dać wszystko. Jeśli ktoś nadal myśli, że Lesnar nigdy nie był w stanie robić świetnych walk to polecamy cofnąć się właśnie do lat 2002-2003.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments