ARTYKUŁY

Top 10 Main Eventów w historii Wrestlemanii

Miejsce 3

World Heavyweight Championship Triple Threat Match (Wrestlemania XX)

Triple H (c) vs. Shawn Michaels vs. Chris Benoit

Jedyny Triple Threat Match w tym zestawieniu, który był w tej formie od samego początku walki. W ringu stanęły trzy wielkie gwiazdy federacji, w tym dwójka, która przez poprzednie miesiące toczyła ze sobą legendarny feud. Świetnym rozwiązaniem było dodanie to pierwotnego Singles Matchu Shawna Michaelsa, dzięki czemu mogliśmy podziwiać szybką akcję przez dosłownie cały pojedynek. Brutalność, nienawiść w stosunku do siebie, którą podbudował jeszcze storyline, w którym HBK wcisnął się na siłę do Main Eventu Wrestlemanii XX.

Mianowicie, gdy Benoit miał podpisać kontrakt na walkę z Triple H’em, Shawn ukradł go i sam podpisał. Do tego krew, która się lała z każdej strony, piękny Double Suplex od Huntera i Michaelsa na Chrisie ze stołu komentatorskiego na drugi. No i zakończenie, czyli poddanie się po długiej walce Triple H’a. Fantastyczna walka będąca kompletnym kontrastem dla samej Wrestlemanii XX, która była po prostu przeciętna.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments