ARTYKUŁY

Top 10 walk Kurta Angle w karierze

Miejsce 2

Shawn Michaels vs. Kurt Angle (Wrestlemania 21)

Pierwsza z dwóch walk Michaelsa z Kurtem i była to ta zdecydowanie lepsza. Dream Match + Wrestlemania? To nie mogło się nie udać. Ta dwójka dała całą masę emocji pomimo tego, że był to zwykły pojedynek jeden na jednego i trzeba przyznać, że jest to styl, który obecnie jest rzadko spotykany. Mianowicie na początku pojedynku Angle cisnął Shawna plecami w ring post, co było oczywiście odwołaniem do poważnej kontuzji HBKa, która wyeliminowała go z akcji na kilka lat. Zwykle powoduje to, że większość akcji jest potem skupiona na tej kontuzjowanej części ciała i mamy dużo przestojów przez dźwignie. Tutaj jednak tego nie było w większym stopniu. Sprzedawanie urazu było tylko dodatkiem do całości i skupiono się na technicznym stylu pojedynku.

Dużo klasycznych Suplexów od Kurta wiodło prym przy kontuzji. Michaels pokusił się mimo urazu na wykonanie Springboard Splasha na stół komentatorski, który oczywiście w najbardziej odpowiednim momencie się nie złamał. Mimo wszystko nie spowodowało to wszystko porażki przez przypięcie, chociaż było kilka bardzo ładnych nearfalli. Angle wygrał ten pojedynek po długiej sekwencji z Ankle Lockiem, w której Shawn walczył ze sobą, by nie odklepać. Ostatecznie po długiej walce i czołganiu się po całym ringu musiał to zrobić. Piękne starcie, chociaż nadal nie było ono najlepsze.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments