ARTYKUŁY

Top 10 walk Kurta Angle w karierze

Miejsce 7

Steel Cage Match

Mr. Anderson vs. Kurt Angle (TNA Lockdown 2010)

Gdybym miał powiedzieć, za co naprawdę szanuję Impact Wrestling (a wcześniej TNA) i co bardzo lubię w ich produkcie, to z pewnością byłaby to brutalność pojedynków, kiedy już taka powinna być. Idealnym tego przykładem jest właśnie omawiany Steel Cage Match. Niezwykle brutalna walka, która na normalnych zasadach najpewniej by tak dobra nie była. Dowodem tego jest fakt, że to starcie jest uznawane za zdecydowanie najlepszą walkę Mr. Andersona (Mr. Kennedy w WWE) w karierze. Lała się tu krew, była to typowa wojna w stalowej klatce, w której zwycięstwo było drugorzędną sprawą. Anderson długo dusił zakrwawionego Kurta, a pod koniec Angle mu się odwdzięczył tym samym, kiedy Ken był blisko zwycięstwa.

Założenie Ankle Locku na czołgającym się rywalu, a także sam powrót Kurta, kiedy był o krok od zwycięstwa pod pretekstem kompletnej destrukcji Andersona. Do tego samo zakończenie, kiedy to po wcześniej wspomnianym duszeniu Angle wyszedł z klatki, przy okazji kopiąc Kena w krocze. A, no i nie można zapomnieć o chęci przebicia Brocka Lesnara przez Kurta, pudłując Moonsault ze szczytu klatki. Po prostu idealny, cudownie brutalny Steel Cage Match.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments