ARTYKUŁY

Top 10 walk Kurta Angle w karierze

Miejsce 5

Street Fight

Shane McMahon vs. Kurt Angle (King of the Ring 2001)

Moje największe zaskoczenie w tym zestawieniu. Nie widziałem wcześniej tej walki, a tylko widziałem ten słynny moment z Suplexem w szkło na stage’u… Mimo wszystko podchodziłem do oglądania z pozytywnym nastawieniem, bo po prostu lubię starcia bez dyskwalifikacji i jestem po prostu zachwycony. Shane pokazał, że w walkach hardkorowych czuje się świetnie, a połączenie go jeszcze z Anglem wyszło cudownie. Były to czasy wielkiej inwazji WCW i ECW na WWF, a Kurt walczył jeszcze wtedy dla Vince’a, by następnie go zdradzić. Tutaj dostaliśmy niesamowity, brutalny pojedynek. Krew, cała masa użytych przedmiotów i wbrew pozorom, bardzo ciekawa akcja na samym początku. Mianowicie początek wyglądał jak Singles Match.

Mimo to, Shane wyglądał dobrze, a młody Kurt idealnie go prowadził w ringu. Jak już akcja przenosiła się powoli poza ring, było coraz to lepiej. Już nie wspomnę o tym, co się działo na stage’u, bo to już chyba każdy zna. Masa krwi po obydwu stronach oczywiście przez te akcje ze szkłem. Walkę zwieńczył piękny Angle Slam z trzeciej liny. Mega pozytywne zaskoczenie, jeszcze lepszy pojedynek Shane’a niż ten z AJ Stylesem.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments