ARTYKUŁY

Top 10 walk Kurta Angle w karierze

Miejsce 4

WWE Tag Team Championship Match

Rey Mysterio & Edge vs. Chris Benoit & Kurt Angle (No Mercy 2002)

Tak jak wcześniej pisałem, drużyna z Benoit była jedynym dłużej działającym Tag Teamem w karierze Kurta. W tamtym czasie jednak ta dwójka nie współpracowała najlepiej, kłócąc się dużo podczas samej drogi do zdobycia mistrzostw Tag Team. Walka miała ogromny potencjał, co pokazywał już sam skład, który technicznie mógł zachwycić fanów. Tak też ostatecznie było, a jakość akcji była świetna. Nie było większych przestojów, a do tego Panowie zaserwowali sporą dawkę emocji, masę nearfalli oraz kontr, które idealnie się zgrywały.

Angle i Chris świetnie wykorzystywali swoje rozbudowane Move-Sety, jednak przewagę współpracy wykorzystywali ich rywale, którzy po prostu się ze sobą nie kłócili. Była to spora przewaga dla tej dwójki, jednak ostatecznie nic nie dała, patrząc na wynik. Sama końcówka była idealnie rozpisana. Próby Ankle Locków cały czas kontrowane przez Edge’a, jednak na sam koniec już nie zdołał przebić Kurta. Cały ten Tag Team Benoit i Angle’a był jednak tylko preludium do przyszłego feudu.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments