ARTYKUŁY

Top 10 walk Kurta Angle w karierze

Miejsce 3

WWE Championship Match

Chris Benoit vs. Kurt Angle (c) (Royal Rumble 2003)

Rok 2003 był najpewniej dla Kurta Angle najlepszym w jego karierze. Dwa mistrzostwa WWE, świetne walki oraz feudy na SmackDown, do których warto wrócić nawet teraz. Pierwszym z nich jest właśnie ten z Chrisem Benoit. Przed chwilą byliśmy przy ich Tag Teamie, a od tamtego pojedynku minęły zaledwie trzy miesiące. Rywalizacja ich mimo, że trwała miesiąc, to była dosyć intensywna, co pokazało nam samo promo przed walką. Samo starcie było bardzo zapaśnicze, Benoit i Angle wykorzystywali typowe dla siebie ruchy.

Dzięki temu akcja była szybka i składna, a do tego emocji dodawać mógł fakt, że pojedynek był o mistrzostwo WWE. Oprócz firmowych Suplexów mieliśmy także sporo podejść do finisherów – submissionów, co również dawało sporo do odbioru walki. Pokazywało to jak bardzo technicznie są uzdolnieni ci dwaj wrestlerzy. Ostatecznie Angle kontynuował swój reign z mistrzostwem WWE po tym, jak zmusił Chrisa do poddania się i tym samym powoli zaczynał przechodzić do jednego z najsłynniejszych jego feudów.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments