Nadeszła wielka chwila dla naszej strony, ponieważ przyszedł czas by opublikować listę 100 najlepszych wrestlerów roku 2017. Braliśmy pod uwagę masę czynników przy układaniu listy jak na stoczone walki, praca przy mikrofonie, zdobyte tytuły, prezentacja w ringu i wiele innych. Wiele wyborów na pewno wzbudzi lekkie kontrowersje, jak np. brak Dolpha Ziggler czy pozycja Jindera Mahala, ale o tym się dowiecie, zaglądając w nasz ranking.

Zanim zaczniecie czytać naszą TOP’kę, chcemy podkreślić, że wzięliśmy pod uwagę wszystkie federacje, które oglądamy, a konkretnie: WWE (w tym NXT), NJPW, ROH, Progress, RevPro, Impact Wrestling, NOAH, PWG, ICW, EVOLVE, Lucha Underground, CMLL i AAA. Zawodnicy z pozostałych federacji naszym zdaniem nie osiągnęli wystarczająco, żeby załapać się do naszej listy. Tak więc nie zostaje mi nic innego, jak zaprosić was do zapoznania się z naszą TOP’ką!

Poniżej przedstawiamy pięciu wrestlerów, którzy zapewne znaleźliby się na naszej liście, gdyby nie długie urazy, które wyeliminowały ich na szmat czasu.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany