Artykuły

TOP 100 Wrestlerów 2017 Roku

Nadeszła wielka chwila dla naszej strony, ponieważ przyszedł czas by opublikować listę 100 najlepszych wrestlerów roku 2017. Braliśmy pod uwagę masę czynników przy układaniu listy jak na stoczone walki, praca przy mikrofonie, zdobyte tytuły, prezentacja w ringu i wiele innych. Wiele wyborów na pewno wzbudzi lekkie kontrowersje, jak np. brak Dolpha Ziggler czy pozycja Jindera Mahala, ale o tym się dowiecie, zaglądając w nasz ranking.

Zanim zaczniecie czytać naszą TOP’kę, chcemy podkreślić, że wzięliśmy pod uwagę wszystkie federacje, które oglądamy, a konkretnie: WWE (w tym NXT), NJPW, ROH, Progress, RevPro, Impact Wrestling, NOAH, PWG, ICW, EVOLVE, Lucha Underground, CMLL i AAA. Zawodnicy z pozostałych federacji naszym zdaniem nie osiągnęli wystarczająco, żeby załapać się do naszej listy. Tak więc nie zostaje mi nic innego, jak zaprosić was do zapoznania się z naszą TOP’ką!

Poniżej przedstawiamy pięciu wrestlerów, którzy zapewne znaleźliby się na naszej liście, gdyby nie długie urazy, które wyeliminowały ich na szmat czasu.

 

KATEGORIE
ArtykułyTOP 100WIW

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

KOMENTARZE

*

*