Tydzień temu informowaliśmy, że podczas Live Eventu w Santiago do ringu powróci Triple H. Tam Hunter prawdopodobnie zastąpił Kevina Owensa, pokonując Ruseva. Wydawało się, że to koniec występów byłego mistrza WWE do czasu Road to Wrestlemanii. Jednak dzisiaj sam Triple H poinformował na swoim twitterze, że pojawi się podczas tournee po Wielkiej Brytanii, które rozpocznie się już 1 listopada.

Triple H ma walczyć na Live Eventach od 1-go do 5-go listopada i dołączy do zawodników RAW. Nadal nie wiadomo z kim Hunter ma się zmierzyć podczas tych gal, jednak wystąpi na nich prawdopodobnie zastępując kogoś z dwójki: Roman Reigns, Bray Wyatt. 

Co ciekawe ostatni Live Event, na jaki jest promowany odbędzie się w niedzielę, a następnego dnia jest Monday Night RAW. Marne są szanse na występ Triple H’a na czerwonej tygodniówce, ale WWE uwielbia zaskakiwać. 

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany