NewsWWE

Triple H zdradził plany na gigantyczny pojedynek na WrestleManię 32!

WrestleMania 32 niestety nie odbiła się pozytywnie w naszej pamięci. Niesamowicie rozczarowujący pojedynek Brocka Lesnara z Deanem Ambrosem czy sam Main Event, który kompletnie rozbił tę WrestleManię. Jedyne większe momenty warte zapamiętania to skok McMahona ze szczytu klatki i bardzo dobry Triple Threat o WWE Women`s Championship. Jednak jak się okazuje, nie tak miała wyglądać ta największa ze scen, patrząc na to, co wydarzyło się rok przed nią. Mianowicie podczas WrestleManii 31 doszło do konfrontacji pomiędzy Triple H`em i Stephanie a The Rockiem i Rondą Rousey.

Jak wyjawił sam Triple H w programie WWE Untold na WWE Network, początkowo nie było planów zdobycia przez niego tytułu WWE na Royal Rumble 2016 i obrony w Main Evencie WrestleManii przeciwko Reignsowi. Początkowe plany zakładały roczny program pomiędzy Triple H`em a The Rockiem, który zakończyć się miał na wspomnianej wcześniej WrestleManii. Sytuacja podobna by była do tej sprzed wielu lat, gdzie to John Cena i The Rock budowali Main Event Wrestlemnii 28 przez cały rok. To właśnie do tego potrzebowali tego słynnego segmentu, gdzie to Ronda Rousey i The Rock „skopali” Stephanie i HHH.

“I was already booked to work with The Rock at the following year’s WrestleMania and we’ll build it for more than a year. That was the intent, belief, everything else. Just as time went on, Rock’s schedule changed later in the year and we weren’t able to do the match for the following year’s WrestleMania one-on-one against The Rock.”

„Już oficjalnie miałem rozpocząć pracę z The Rockiem przy budowie walki na WrestleManii i mieliśmy to robić przez ponad rok. Taki był zamiar pomimo wszystko. Jednak wkrótce plany The Rocka się zmieniły i nie mógł on zawalczyć na przyszłorocznej WrestleManii.”

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że każda walka byłaby lepsza niż ta, którą dostaliśmy w Main Evencie WrestleManii 32. Triple H i The Rock prawdopodobnie też nie wykręciliby świetnego pojedynku, jednak w tym przypadku chyba lepsze cokolwiek, niż to, co było.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments