NewsSMACKDOWN LIVEWWE

Trzy walki o tytuły mistrzowskie dodane do karty Extreme Rules!

Do następnej gali PPV – Extreme Rules pozostały zaledwie niecałe trzy tygodnie, więc WWE musiało przyspieszyć z promocją tej gali. Tym samym po pierwszych dwóch tygodniówkach znamy już pięć walk, które się odbędą 14 lipca. Podczas RAW federacja zapowiedziała dwa Tag Team Matche, o których możecie przeczytać na naszej stronie.

Jeszcze jakieś cztery godziny przed rozpoczęciem dzisiejszego SmackDown Live WWE zapowiedziało, że na Extreme Rules Kofi Kingston będzie bronił mistrzostwa WWE w starciu z Samoa Joe. Było to niemalże pewne, gdyż już na RAW były mistrz United States zaatakował członka The New Day po jego dwóch walkach z Samim Zaynem i Kevinem Owensem. Na niebieskiej tygodniówce była jednak możliwość, że Dolph Ziggler dołączy do Joe i Kofiego. Musiał pokonać Kingstona w Main Evencie show w 2 out of 3 Falls Matchu, co mu się nie udało mimo brudnych zagrywek.

Jeszcze przed walką wieczoru otrzymaliśmy starcie pomiędzy Nikki Cross a mistrzynią kobiet SmackDown – Bayley. Stawką była kolejna szansa dla Alexy Bliss na tytuł kobiet. Mianowicie stypulacją tego pojedynku było to, że jeśli Szkotka pokona mistrzynię, jej przyjaciółka zmierzy się z Bayley na Extreme Rules w rewanżu za Stomping Grounds. Nikki pokonała czysto swoją przeciwniczkę, dzięki czemu walka o mistrzostwo kobiet stała się faktem.

Ostatnim zapowiedzianym dzisiaj pojedynkiem było starcie o mistrzostwo Cruiserweight. Podczas Kickoffu Stomping Grounds Drew Gulak odebrał mistrzostwo tej dywizji od Tony’ego Nese’a, pokonując go i Akirę Tozawę w Triple Threat Matchu. Na Extreme Rules już dojdzie do walki 1 na 1, gdyż Main Eventem dzisiejszego 205 Live był pojedynek pomiędzy przegranymi uczestnikami starcia z niedzielnej gali PPV. Akira Tozawa zmierzył się z Tonym Nesem, a zwycięzcą został poprzedni mistrz Cruiseweight.

Aktualna karta gali Extreme Rules:

  • WWE Championship Match: Kofi Kingston (c) vs. Samoa Joe
  • Mixed Tag Team Winners Take All Match: Universal Champion Seth Rollins & RAW Women’s Champion Becky Lynch vs. Baron Corbin & Lacey Evans
  • SmackDown Women’s Championship Match: Bayley (c) vs. Alexa Bliss
  • Cruiserweight Championship Match: Drew Gulak (c) vs. Tony Nese
  • Roman Reigns & The Undertaker vs. Shane McMahon & Drew McIntyre

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments