Podczas ostatniego przystanku przed WrestleManią dla SmackDown, czyli FastLane odbędzie się pojedynek o tytuł WWE. Daniel Bryan ogłosił, że za tydzień poznamy szczęśliwca, który będzie mógł zawalczyć z AJ Stylesem. W #1 Contender’s matchu zmierzą się bowiem Sami Zayn oraz Kevin Owens.

Wczorajsze SmackDown otworzył zwycięzca Royal Rumble 2018 – Shinsuke Nakamura. Jego segment przerwali Kevin Owens oraz Sami Zayn, przywołując jednocześnie kontrowersyjną sytuację z Handicap matchu o mistrzostwo WWE. Przyjaciele zażądali więc kolejnej szansy na pokonanie mistrza w walce o tytuł. 

Kilkanaście minut później Daniel Bryan powiedział im w segmencie na zapleczu, że takową szansę dostaną, bowiem zmierzą się pomiędzy sobą już za tydzień, a wygrany ruszy na FastLane jako pretendent do tytułu WWE.

Nakamura więc zawalczy na WrestleManii 34 ze zwycięzcą pojedynku AJ Styles vs. Kevin Owens lub Sami Zayn, który odbędzie się na FastLane. Szanse na zmianę posiadacza tytułu wydają się być jednak minimalne.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany