RAWWWE

Tye Dillinger zwolniony z WWE!

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, jakoby Tye Dillinger miał poprosić o zwolnienie z WWE. Od dawna był on niezadowolony ze swojej roli w federacji i prosił o powrót do NXT, gdzie szło mu trochę lepiej w przeszłości. Na to WWE nie przystało, jednak przystało na tę ostatnią prośbę.

Tye Dillinger dołączył do WWE w 2006 roku i przez dwa lata występował w ówczesnych rozwojówkach federacji: Ohio Valley Wrestling i Florida Championship Wrestling. W 2009 roku po raz pierwszy odszedł z World Wrestling Entertainment i odszedł na scenę niezależną, gdzie zaliczył występy m.in. w TNA i ROH. We wrześniu 2013 roku ponownie podpisał kontrakt z federacją Vince’a McMahona i dołączył do NXT już jako Tye Dillinger. Przez całą swoją karierę nie zdobył żadnego znaczącego tytułu mistrzowskiego, a swoją popularność zawdzięcza gimmickowi „Perfect 10”, który „zadebiutował” dwa lata po powrocie do WWE. 4 kwietnia 2017 roku na stałe zadomowił się na SmackDown Live, jednak jego kariera z czasem tylko podupadała.

W październiku 2018 roku doznał kontuzji ręki, która spowodowała, że jego ostatni występ na niebieskiej tygodniówce miał miejsce 25 września podczas walki z Shinsuke Nakamurą o mistrzostwo United States.

Dzisiaj WWE za pośrednictwem twittera ogłosiło, że Ronald William Arneill, znany nam jako Tye Dillinger został zwolniony z federacji. Co ciekawe, tak jak w przypadku Enzo Amore, WWE nie napisało, że życzą mu szczęścia w przyszłości.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments