RAW

Undertaker nie zrezygnował z WWE! Prawdopodobnie zapowiedziany na wielką galę!

Zbliżamy się do WrestleManii, a Undertakera jak nie było, tak nie ma. Trudno też sobie wyobrazić największą ze scen bez jednej z największych gwiazd w historii. Przez ostatnie ponad dwie dekady Undertaker był postrzegany jako osoba definiująca WrestleManię. Wszystko zmieniło się podczas 30 edycji gali, gdzie Brock Lesnar pokonał go i przerwał legendarny streak.

Jesteśmy trochę ponad 2 tygodnie przed WrestleManią 35, a umarlaka nie ma. Rok temu sytuacja była podobna, jednak tak był John Cena, który otwarcie mówił o walce z Takerem. W tym roku jest „grobowa” cisza. Pojawiły się informacje na temat tego, ze Finn Balor został pozbawiony tytułu Interkontynentalnego właśnie dlatego, że WWE chce dać mu walkę z Undertakerem. Jednak oficjalnie jest kompletna cisza.

W ciągu ostatnich jednak dni pojawiła się informacja, że Undertaker zgodził się na występ, jednak na nasze nieszczęście nie podczas WrestleManii. 3 maja odbędzie się trzecie show w Arabii Saudyjskiej i to właśnie tak Undertaker ma pojawić się jako jedna z największych atrakcji. Obecna sytuacja pomiędzy WWE a Takerem nie jest ciekawa po tym, jak został on zapowiedziany na Starrcade 2, które odbędzie się dzień przed galą All Elite Wrestling Double or Nothing. Jednak te wszystkie sprzeczki nie są na tyle mocne, aby WWE zrezygnowało z grubych milionów rządu Arabii Saudyjskiej.

Jim Ross w swoim podcaście powiedział:

Sytuacja pomiędzy WWE a Undertakerem jest niesamowicie napięta. Wszystko przez to, że zaczął on otwarcie przyjmować propozycje współpracy poza federacją. To się nie zdarzało w przeciągu ostatnich dwóch dekad. Jednak gala w Arabii to coś innego. Tak samo jak w przypadku Hulka Hogana tam zapomniano o jego przewinieniach i robiło się wszystko, aby gala zarobiła jak najwięcej. I nie można ukryć, że Undertaker jest jedną z osób, które dadzą federacji sporo pieniędzy za 15-minutowy wystep. Czy pojawi się na WrestleManii? To jest mocno niepewne, jednak 3 maja w Arabii pojawi się na więcej, niż 100%.

Tak więc możliwe, że WrestleMania 35 będzie pierwsza od wielu lat największą ze scen bez udziału Undertakera. Nie wygląda, że przeszedł na emeryturę, ponieważ pojawi się w Arabii Saudyjskiej.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments