NewsRAW

Undertaker podpisał nowy kontrakt z WWE!

W czasach poważnej rywalizacji pomiędzy All Elite Wrestling a WWE można dostrzec, jak federacja Vince’a walczy o kompletnie każdy kontrakt. Po WrestleManii co roku dochodziło do serii zwolnień, jednak w tym roku z tego zrezygnowano. Wszystko dlatego, aby z byłej gwiazdy WWE nie zrobiono wielkiego zawodnika na scenie niezależnej, tak jak było to z Codym Rhodesem.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się obecnej sytuacja Undertakera, który zaczął pojawiać się na galach i imprezach wrestlingowych niezorganizowanych przez WWE. Przez ostatnie dwie dekady było to nie do pomyślenia, więc spekulacje zalały internet. Wiele osób twierdziło nawet, że Deadman mógł podpisać kontrakt z All Elite Wrestling jako ekskluzywna gwiazda. Wszystko zostało rozwiane w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, ponieważ wiemy, że Undertaker podpisał nowy kontrakt z federacją WWE.

Taker ostatnio pojawił się na Raw po WrestleManii 35, gdzie zaatakował Eliasa i prawdopodobnie rozpoczął rywalizację, której zwieńczenie odbędzie się na najbliższej gali w Arabii Saudyjskiej. Pomimo powiązania z WWE był zapowiadany na show od Inside The Ropes pod nazwą „Rise of the Taker”. Tam miała się odbyć wielka sesja Q&A i oczywiście „Meet and Greet”. To najwyraźniej nie spodobało się federacji WWE, ponieważ taka sesja pytań i odpowiedzi mogłaby wyciągnąć na światło dzienne wiele nieprzyjemnych informacji. Szczególnie że Undertaker nie miał takiego show od… zawsze.

Tak więc WWE, aby ograniczyć tego rodzaju występy Deadmana postanowiło dać mu pełnoprawny kontrakt. Dzięki temu Taker nie może brać udziału w tego typu Eventach, jak wczesniej wspomniany „Rise of the Taker”, czy organizowanego przez AEW Starrcast II. Nie znana jest kwota i długość kontraktu, jednak możemy być pewni, że federacja zrobiła wszystko, aby tylko nie dopuścić Undertakera do występów poza swoimi eventami.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments