RAWWWE

Undertaker zapowiedziany na Monday Night Raw!

Jednym z większych zaskoczeń  tegorocznej Wrestlemanii był brak Undertakera. Postać ta od dekad uznawana jest za twarz największej ze scen, szczególnie patrząc na jego rekordowy „streak”, który zakończył się na WrestleManii 30. Rok temu jego pojawienie się było trzymane w niepewności, jednak jakiś tam program był prowadzony. W tym roku ludzie spekulowali, że to on przeszkodzi Eliasowi w jego koncercie, jednak wyszło zupełnie inaczej. Gdy już i pokazał się po Wrestlemanii, to zaatakował wcześniej wspomnianego Eliasa i wszyscy przypuszczali, że to właśnie z nim Dead Man zawalczy na najbliższym show w Arabii Saudyjskiej.

Tutaj kolejny raz WWE postanowiło nas zaskoczyć, ponieważ przeciwnikiem Undertakera na Super ShowDown będzie nikt inny jak Goldberg. Do tej gali pozostało mniej niż dwa tygodnie, a nie mieliśmy absolutnie żadnej podbudowy pod ten pojedynek. Zmienić się to ma podczas ostatniego Raw przed galą, ponieważ federacja zapowiedziała pojawienie się Umarlaka, który wypowie się na temat jego walki z Goldbergiem. Oznaczać to może, że pojawi się także ten drugi, ponieważ face-to-face tej dwójki podbije nie tylko ratingi samego Raw, ale także i krytykowanej gali w Arabii Saudyjskiej.

ostatni raz walczącego Undertakera widzieliśmy podczas gali Crown Jewel, gdzie wraz z Kanem zmierzyli się z D-Generation X. Natomiast Goldberga nie widzieliśmy o wiele dłużej, poneiważ jego ostatnia walka odbyła się podczas WrestleManii 33, gdzie przegrał i stracił tytuł Universal na rzecz Brocka Lesnara.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments