Jak dobrze wiemy, roster WWE dostanie napływ byłego talentu Impact Wrestling w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dave Meltzer powiedział w miniony weekend, że Bobby Lashley ma wkrótce wrócić do WWE. Z dniem 02.01.2018 nie będzie on już pod żadnym kontraktem. Podobno trwały nawet rozmowy z NJPW, ale obie strony nie doszły do porozumienia. 

W najnowszym Wrestling Observer Newstletterze Meltzer zauważył, że Lashley „jest spodziewany w każdej chwili.” Zawodnik powiedział w wywiadzie, że chciałby mieć program z Brockiem Lesnarem i wygląda na to, że jego życzenie może się spełnić, ponieważ przekonanie jest takie, że jest on uwzględniany w planach na feudy Lesnara po tegorocznej Wrestlemanii. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy Lesnar zechce przedłużyć kontrakt czy też stwierdzi, że ma niedokończony biznes w UFC. Lesnar jest szczęśliwy w WWE, więc można by pomyśleć, że chciałby podpisać nową umowę. Meltzer zauważył, że osoby z bliskiego otoczenia Creative Teamu twierdzą, że Lesnar vs. Lashley po Manii nie jest w 100 procentach. 

41-letni Lashley opuścił WWE w 2008 roku ze względu na problemy pomiędzy Michaelem Hayesem i ówczesną dziewczyną Lashleya, Kristal Marshall. W tym czasie pojawiły się doniesienia, że Lashley był niezadowolony z kilku rzeczy, w tym z wypłaty, jaka dostał za „Battle of the Billionaires”, która odbyła się na Wrestlemanii 23. Mówiono też, że jest niezadowolony z rozkładu podróży.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany