NewsRAW

Walka o mistrzostwo Interkontynentalne zapowiedziana na Monday Night RAW

Trzy tygodnie temu podczas Monday Night RAW Bobby Lashley pokonał Setha Rollinsa i ówczesnego mistrza Interkontynentalnego Deana Ambrose’a, zdobywając ów tytuł. Na Royal Rumble Lashley nie bronił świeżo zdobytego mistrzostwa głównie przez to, że nie ma już prawa rewanżu. Za to Bobby znalazł się w Royal Rumble Matchu, jednak odpadł z niego bardzo szybko, bo zaledwie po 13 sekundach.

Następnego dnia podczas pierwszej czerwonej tygodniówki po Royal Rumble Lashley wziął udział w segmencie z Finnem Balorem. Zakończył się on oczywiście atakiem mistrza Interkontynentalnego na Irlandczyku i z miejsca fani byli pewni, że to początek ich rywalizacji. Długo nie musimy czekać na pierwszy pojedynek tej dwójki, gdyż ten odbędzie się już podczas najbliższego Monday Night RAW. Z początku miał to być Non-Title Match, który najpewniej dopiero by spowodował, że Balor zostanie pretendentem, jednak WWE zmieniło stypulację tej walki.

Na oficjalnym twitterze WWE federacja ogłosiła, że starcie Balora i Lashley’a będzie ostatecznie o mistrzostwo Interkontynentalne.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments