Po Wrestlemanii 34 tytuł kobiet SmackDown Live nie miał lekko. Podczas największej ze scen Charlotte obroniła mistrzostwo w walce z Asuką. Jednak na SmackDown po Wrestlemanii nie wszystko poszło według planów królowej, ponieważ stała się ona celem debiutujących Iconic Duo. Po brutalnym ataku Peyton Royce i Billie Kay na Charlotte, swoją szansę wykorzystała Carmella, realizując walizkę Money In The Bank. Tym samym przypięła ona Charlotte i obroniła tytuł podczas Backlash PPV.

Zbliżamy się jednak do Money In The Bank PPV i podczas ostatniego odcinka SmackDown generalna menadżerka Paige ujawniła, kim będzie przeciwniczka obecnej mistrzyni. I niestety dla Carmelli jest nią Asuka. Pomimo tego, że seria zwycięstw Asuke przestała istnieć, to nadal jest ona jedną z najniebezpieczniejszych kobiet w WWE. Tak więc oficjalnie na Money In The Bank PPV 17 czerwca Asuka zmierzy się z Carmellą o SmackDown Womens Championship.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany