W zeszłym tygodniu na RAW Roman Reigns w końcu uporał się z Samoa Joe, pokonując go w walce o tytuł Interkontynentalny. Zaledwie tydzień po ich walce poznaliśmy kolejnego zawodnika, który ma na celu zdobycie mistrzostwa będącego w posiadaniu byłego WWE Championa.

Jak już wszyscy dobrze wiecie, na RAW powrócił The Miz. Były mistrz zaznaczył, że tytuł Interkontynentalny powróci do niego, a w segmencie z Kurtem Angle zasugerował, by jego title shoot został zrealizowany na 25-leciu RAW, na co się zgodził Generalny Manager RAW. Pojedynek został oficjalnie potwierdzony.
Aktualnie nie wiadomo czy ten pojedynek będzie zamykał czerwoną tygodniówkę, lecz jeśli żadna większa walka nie zostanie ogłoszona, to należy podejrzewać, że tak właśnie się stanie.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany